.

.

Мали Crossbody Прашка Ранец Анти Кражба Ранец за Патување Градите Торба,Сина

Мали Crossbody Прашка Ранец Анти Кражба Ранец за Патување Градите Торба,Сина

DEN 455.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.МАТЕРИЈАЛ : Направени од водоотпорен и солза-отпорни најлон.Чисто и моден стил, со мазна двоен пристап патентите и прилагодливи рамо, рака метал тока.Пред патент торба со RFID Блокирање на лагер; Рака и грбот се поместена, удобно и да дише.ГОЛЕМ КАПАЦИТЕТ : Неверојатно организиран има 1 главниот џеб, 1 innner патент џеб, 1 голема прегради со тока за заклучување и назад безбедност zippered џеб за да се обезбеди сите ваши предмети, 1 документ џеб.Главната џеб погоден за 7.9 инчен IPAD и IPAD MINI.Има изненадувачки износ на работи - паричник, очила, копчиња, телефон, пуши, полесни, музички плеер и очила за сонце во неа во моментот и дека има уште многу простор за други предмети, лесно може да се вклопи во едно шише вода во него.ПОВОД : Тоа е совршен за бизнис/ неврзан/ патувањето/ велосипедизам/ плажа и секојдневно користење.Совршено функционира како прашка рамо пак, го носат овој прашка торба преку рамо или удобно, или низ градите за да ги одврати крадци и да ги задржи вашите раце слободни.Мала Големина : 15.0 cm * 7.0 cm * 27.5 cm (L x W x H), што значи дека толку мали и тенок, идеален за вашиот обично носи.Функции со повеќе прегради и џебови, доволно простор во кој ќе може да се вклопи во вашиот on-the-go мора да се haves во внатрешноста, како што се повикување, да се видиме, книгата, моќ на банката, како и други essentials.ОНА што ЌЕ ДОБИЕТЕ за : 1 x Rop прашка торба.Тоа е голем подарок за роденден, денот на вљубените, денот на таткото.Совршен за студенти, бизнис професионалци или патници сакаат да се направи модна изјава, а исто така добар подарок за вашето семејство.Ние бараат бренд опстанок и раст на нашата посветеност на обезбедат одлична услуга на клиентите, биле посветени на извршување високо квалитетен материјал, модерни дизајни, конкурентни цени и солидна репутација.Chairlish помага да се расчисти патот за непречено патување и го задржува нуди право и светлината патува ранец и прибор за вас.Димензија (L x W x H) : за 15.0 cm* 7.0 cm * 27.5 cm (L x W x H),10.8 x 5.9 x 2.75 инчи Тежина : 7.8 унци Тип : Мода/ Здрав/ Лесни/ Анти-Кражба/Патуваат Градите Торба Материјал : Оксфорд ткаенина Функција : Мулти-Оддел Боја : Црна/Сина/Сива/Црвен Пакет се Вклучени : 1 x Прашка Торба.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата