.

.

unknowns Круг Празни Железната Кутија со Дрво Жито Капак Бонбони Cookie Складирање Tinplate Накит Монета Обетки Организатор Тегла за Свадба Партија Подароци Железната Кутиј?

unknowns Круг Празни Железната Кутија со Дрво Жито Капак Бонбони Cookie Складирање Tinplate Накит Монета Обетки

DEN 62.16

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Изработени од железо метал tinplate, анти прашина, анти влага, издржлив и не е лесно да се деформира.Исклучителен изглед и прецизната изработка, трајни и преносни.Погоден за чување на различни живи материјали, како што чај, грицки, слатки, куки, накит и така натаму.Исто така, совршен за давање на подарок на вашите деца, семејството и пријател.Компактни димензии, лесен, удобен и практичен.Круг Празни Железната Кутија со Дрво Жито Капак Бонбони Cookie Складирање Tinplate Накит Монета Обетки Организатор Тегла за Свадба Партија Подароци Железната Кутија со Дрво Жито Lid100% сосема нов и висок quality Features : Компактни димензии, лесен, удобен и практичен.Изработени од железо метал tinplate, анти прашина, анти влага, издржлив и не е лесно да се деформира.Исклучителен изглед и прецизната изработка, трајни и преносни.Погоден за чување на различни живи материјали, како што чај, грицки, слатки, куки, накит и така натаму.Исто така, совршен за давање на подарок на вашите деца, семејството и пријател.Празни Железната Кутија само,други додатоци демо на сликата не е вклучена.Спецификација : Материјал : Iron Size : стан.10x6.3cm/3.93x2.48in Optional Боја : Сина, Сива, Розова, White Quantity : 1 Pc Note : Нема мало пакет.Ве молиме овозможи 0-1cm грешка поради прирачник за мерење.pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Ви благодариме!Пакет Содржина : 1 x Празни Железната Кутија.

Кон својствата

Material:
Iron
Size:
app.10x6.3cm/3.93x2.48in
Optional Color:
Blue, Gray, Pink, White
Quantity:
1 Pc
No retail package. :
Please allow 0-1cm error due to manual measurement. pls make sure you do not mind before you bid. :
Due to the difference between different monitors, the picture may not reflect the actual color of the item. Thank you! :
Package Contents:
1 x Empty Iron Box :

Најдобри предлози во категоријата