.

.

Убава Пеперутка Crossbody Прашка Ранец Количка За Лесни Прашка Торба Патување Пешачење Градите Торба Daypack

Убава Пеперутка Crossbody Прашка Ранец Количка За Лесни Прашка Торба Патување Пешачење Градите Торба Daypack

DEN 335.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Мала Големина, Но Голем Капацитет : 12 X 8.3 X 2.5 Инчи.Функции Со Повеќе Прегради И Џебови, Доволно Голем Што Може Да Ги Собере Сите На Вашата On-The-Go Мора Да Се Haves Во Внатрешноста, Како Што Се Ipad, Да Се Видиме, Книгата, Моќ На Банката, Како И Други Essentials.Дизајн На Примерокот, Лесни И Количка.Ултра-Лесни И Меки Материјали Го Намалува Товарот На Рамениците.Тоа Исто Така Може Да Биде Лесно Да Се Здипли Во Мала Кутија Со Вашата Дланка И Ја Спушти Слушалката Каде Што Сакате.Прилагодливи Лево Рамо, Рака : Дизајниран Со 2 Д-Прстени На Долниот Дел, Прилагодливи Рамо, Рака Може Да Биде Поврзан Со Лево Или Десно Д-Прстен За Вашиот Избор, Така Што Е Погодно Да Се Носат На Вашиот Лево Или Десно Рамо.Повеќенаменски Daypack : Прилагодлив Тип На Рака Одговара За Детето, Исто Така, Возрасните.Може Да Се Користи Како Гласник Торба / Семеен Викенд Патување Прашка Торба / Торба / Crossbody Ранец / Неврзан Daypack / Прашка Торба / Градите Торба / Патна Торба / Работа Или Бизнис Торба, Погоден За Канцеларија, Училиште, Отворено, Деловни И Други Прилики.Водоотпорен И Анти-Триење : Ова Прашка Торба Е Направен На Прецизност Полиестер, Кој Е Отпорен На Вода, Лесно Да Се Чисти И Анти-Триење, Ефикасно Го Спречи Кинење, Мокрење И Расцепен.Има Одредени Водоотпорни Перформанси, Но Не Може Да Биде Целосно Натопени Во Вода За Долг Период.Сервис И Гаранција : Имаме Доверба Висок Квалитет Crossbody Торба Daypack Сигурно Ќе Ве Молам!Ако Не Сте 100% Задоволни Со Тоа Што Без Оглед На Причините, Ќе Се Прашање Што Целосно Враќање На Средствата.Оваа Заштитна Прашка Ранец Ќе Го Заштити Вашиот Таблет, Мобилни Телефони И Други Додатоци Од Несакани Испакнатини, Инциденти И Чука.Направени Од Полиестер Материјал, Тенок, Мала Тежина, Кои Се Трајни, Не Esaily Скршени.Ексклузивно Трендовски Дизајн, Исто Така, Дава Вашиот Работи Функционална Уште Модерен Изглед, Ви Овозможува Да Го Носат На Вашиот Работи Во Уникатно Елегантен Стил.Тоа Може Да Биде Совршено Се Користи За Работно И Слободно Време, Стилски И Пристоен Изглед, Ќе Биде Воодушевен Со Нашите Торба.Зошто Да Се Избере Нашиот Прашка Градите Торба?Мултифункционален Простор За Багаж, Accessary Оддел Со Функционална Џебови За Да Се Задржи На Копчињата, Паричник, Глувчето, Книги, Ливчиња И Др.Може Да Се Користи Како Гласник Торба / Торба / Crossbody Ранец / Неврзан Daypack / Прашка Торба / Градите Торба / Патна Торба / Работа Или Бизнис Торба, Погоден За Канцеларија, Училиште, Отворено, Деловни И Други Прилики.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата