.

.

Misaky Кинески Стил Рачни Фан Бамбус Хартија За Виткање Фан Страна Свадба Оркестарот

Misaky Кинески Стил Рачни Фан Бамбус Хартија За Виткање Фан Страна Свадба Оркестарот

DEN 78.72

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Ова е многу убава гроздобер бамбус виткање рака фан, изработени од дрво со елегантен модел.Материјал : Хартија + бамбус.Погоден за деловни прилики, роденденски подароци, итн.Големина : Затвори Должина 23 CM ,Ширевте Ширина 40 СМ.Вистинска боја може да биде малку поинаков од фотографијата, поради различни фактори, како што се компјутерски екран контраст или светлина.Ве молиме да истражуваат повеќе избор во Misaky продавница.Стил Водич : затворање тип : Копчето Лета, Копче за Крај, Д Прстен, Двоен D Прстен, Drawstring, Еластична, Рамен Цврст Тока, Кука & Око, J-Клип, се Повлече На, Круг Класичен Прстен, Само Вратоврска, Кадар На, Прилепува, Плоштад Класичен Прстен, Лепенка, Патент.појас стил : Синџир, Средни, Sash/Плетени, Слаби, Широк.дното стил : Бикини, Момче Краток, Кратка, Г-Стринг, Битник, Панталона, Кратко, Skirted, Камшик.одговара тип : Лабава, Вкупно Редовни, Опуштено, Слаб, Тенок, се Протега на Западниот.вратот стил : Брод Вратот, Качулка Вратот, Crewneck, Окцето, Оглавник, Henley, Висок Врат, Маскирани, се Потсмеваат на Вратот, Едно Рамо, Racer Назад, Лажичка Вратот, Strapless/Цевка, Turtleneck, V Деколте.шаблон тип : Карирани, Paisley, Ткаеше, Plaid, Polka Точки, Цврсти, String, Ленти.sleeve тип : 3/4 Ракав, , Капа Ракави, Долги Ракави, Кратки Ракави, без Ракави, Тенкови.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата