.

.

ИНДУСТРИСКИ MRO VH401-N04 1.0 MPA NSNP-ОЕМ

ИНДУСТРИСКИ MRO VH401-N04 1.0 MPA NSNP-ОЕМ

DEN 1692.00

Залиха
Достапно за вашата нарачка

NSFS – Нова Вишок на Фабрички Запечатени (ОЕМ).NSMP – Нова Вишок на Производителот Пакет (ОЕМ).NSNP – Нова Вишок Нема Производителот Пакет (ОЕМ).NUPI - Нови Некористени Претходно Инсталирани (ОЕМ).REMAN – Remanufactured Како Нова (ОЕМ).ВЕНТИЛ, 1.0 MPA.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата