.

.

TIMco Превоз Завртки и Хексадецимален Навртки M10 x 130 - не ' Рѓосувачки Челик - (Торба 2) - 10130CBSSP

TIMco Превоз Завртки и Хексадецимален Навртки M10 x 130 - не ' Рѓосувачки Челик - (Торба 2) - 10130CBSSP

DEN 147.36

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Заврши со m10 хексадецимален завртки.Произведени од а2 нерѓосувачки челик нуди Goodior отпорност на корозија, идеален за надворешни апликации.Произведен да стандарди din 603 и din 934. Се користи за стегање дрва или со приложување ironmongery да дрва.Domed главата гром со Квадратни анти спин рамо главно се користи за стегање дрва или со приложување ironmongery да дрва.Произведени од а2 нерѓосувачки челик нуди Goodior отпорност на корозија, идеален за надворешни апликации.Нерѓосувачки челик мора да се користат таму каде што е корозивни средина и/или на база материјал има својствени корозивни карактеристики e.Г.Зелен даб.Answer : ___________________________ Note : Ореви вклучени.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата