.

.

Polaroid Браник Pendent Случај (Црна) за Polaroid КОЦКА, КОЦКА+ HD Акција начин на Живот Камера – Вклучува 90cm Lanyard & Метална Кука

Polaroid Браник Pendent Случај (Црна) за Polaroid КОЦКА, КОЦКА+ HD Акција начин на Живот Камера – Вклучува 90cm

DEN 143.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Исто така Клипови на Појас Јамка, Ранец, Keychain и Повеќе.Исклучиво Наменета за Polaroid КОЦКА, КОЦКА+ HD Камера ; ЗАБЕЛЕШКА : Камерата Не Е Вклучена.Висок Квалитет со Силиконска, Метал & Гума за Rustproof Заврши.Прави Носи Камера Околу Вратот Забава & Модерен.Силиконски Случај, Гума Lanyard & Алуминиум Carabineer.Висат Опуштени со Твоите Polaroid КОЦКА : Животот се случува брзо и, честопати, додека сте во движење.Овој обичај се дизајнирани силикон браник pendent случај е направен специјално за вашиот КОЦКА HD Акција начин на Живот Камера, и, заедно со вклучени 90cm lanyard и метална кука, ви овозможува да го носите околу вратот или клип тоа кон појас јамка, ранец или keychain.Што повеќе, случајот да дејствува како школка за заштита за да се осигура дека вие не се грижите за камерата на сите.Ова ви овозможува да се изврши во твоите најдобри без воопшто да треба да се грижи за вашето КОЦКА .Одговара на вашиот стил.Одговара на вашиот живот.Додека нашите Браник Pendent беше всушност наменета исклучиво за Polaroid КОЦКА HD Акција начин на Живот Камерата, тој е направен со голема намера да го подобри животот на секој корисник.Тоа е зошто тоа вклучува голем број на клучни карактеристики кои се промовира леснотија на користење, сигурност и нонстоп забава.Пример, во својот стан јамка и квадратна метална кука помогнат на објективот свртени напред, и флексибилност на силиконски овозможува лесно притискање на копчето на блендата.Така, додека камерата ќе бидат безбедно чувани во место, браник нема да се одржи назад.Квалитет на Материјали за Квалитетно Време : за Да се осигура Браник Pendent за Polaroid КОЦКА HD Акција начин на Живот Камерата е за некои сериозни забава, на материјалите и на процесите што се користат се сите врвот на линијата.Секој поединечен дел е прецизност моделирани во сопствени калапи и направена од највисок квалитет со силиконска, метал и гума.Ова значи дека кога сте таму има топката, Браник Pendent е повеќе од способен за тркалање со акција.Сега би можело да биде време да се донесе нов мотото : "Игра.Фотографирање.Повтори.".

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата