.

.

Многу 8 Парчиња (6 Инчи) Дрво Мед Мечка Стап Сервер за Тегла Мед Раздавам Drizzle Мед Нови

Многу 8 Парчиња (6 Инчи) Дрво Мед Мечка Стап Сервер за Тегла Мед Раздавам Drizzle Мед Нови

DEN 119.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Жлебови за овие дрвени сок ви помогне лесно да се соберат и издава медот од теглата.Овозможува совршен drizzle во вашиот чај, или на тост и бисквити.Одлично за пакување со вашиот дом изработени душо, свадба и партија услуги, и многу повеќе!.Големина : 6 инчен. 8pcs по многу со бесплатен превозот.Овој оглас е за 8pcs сосема нов 6" Дрвени Мед Мечка ,Оваа мечка е внимателно направена од квалитетно дрво и има длабоки бразди во тоа што го прави одлична алатка за лесно користење кога се на издржување на мед.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата