.

.

Плоштад Ткиво Носителот – Декоративни Ткиво Кутија Корица е Завршена во Убава Мајка на Бисер Од Метал Волшебник

Плоштад Ткиво Носителот – Декоративни Ткиво Кутија Корица е Завршена во Убава Мајка на Бисер Од Метал Волшебник

DEN 784.56

Залиха
Достапно за вашата нарачка

ДЕКОРАТИВНИ ТКИВО КУТИЈА НОСИТЕЛОТ – Покритие Одговара на Повеќето Стандардни Плоштадот Kleenex Карактеристики Елегантни Природни Capiz Школка Со Елегантен Карирани Дизајн.ЛЕСНО ОТВОРАТЕ БАЗА на ЛИЗГАЧОТ – Durably Направена База на Слајдови Во Прилично Носителот Дискретно ја Покрива Целата Кутија за Крајна Погодност.ГОЛЕМ ВРВОТ ОТВОРАЊЕ – Големата Овален Отвор Прави Грабање Ткиво без мака; Разноврсна Фармацевт Accommodates Број на Уникатна Кутија Големини Пар w/Појавување Wastebasket, Држач, Четка за заби, Итн.DÉCOR ЗА ВАШИОТ МОДЕРЕН ДОМ – Одлична Светкава White & Беж Носителот, исто Така, Прави Прекрасна Прилог во Кујна, Дневна Соба, Канцеларија или Плажа Куќа.Плоштад Ткиво Носителот – Декоративни Ткиво Кутија Корица е Завршена во Убава Мајка на Бисер Од Метал Волшебник.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата