.

.

Фризерски Лицето Маска, Професионални Коса за Сечење Око Заштитник Покрие Лицето Hairspray Штит за Салонот Стил Алатки Берберот Резерви (Транспарентна Вајт)

Фризерски Лицето Маска, Професионални Коса за Сечење Око Заштитник Покрие Лицето Hairspray Штит за Салонот Стил

DEN 338.16

Залиха
Достапно за вашата нарачка

❥ СУПЕР ПРАКТИЧНА настава : Овој фризерски лицето маска професионални коса за сечење заштитник, кој се користи за очи и лице заштита додека мелење или сечење.И тоа е исто така се користи за да се покријат лицето кога сечење и боење бенг, заштити вашето лице од гас, спреј за коса, или скршени коса. ❥ ВИСОК КВАЛИТЕТ : коса за сечење око заштитник капакот е изработен од квалитетни пластични материјали, y и не-иритирачки, стабилна и трајни производи за употреба.Лицето shield штити клиенти лицето и вдишување од спреј за коса и сите други производи. ❥ СПЕЦИЈАЛЕН ДИЗАЈН : мала тежина и практичен, лесен за користење, сигурно ќе можат и да ви донесе добри фризерски искуство.Им овозможува на корисниците да се добие фризура, додека гледањето на телефонот или на Тв, итн. ❥ ПОВЕЌЕ АПЛИКАЦИЈА : Овие hairspray s се и дома и берберот салон употреба, јасно, така што може да се направи уникатен декорација и лесен за употреба.Трим свој удира,деца коса за сечење и топла боење на косата е потребно. 2 бои на лицето се опционални, можете да изберете во зависност од изборот. ❥ УСЛУГА ГАРАНЦИЈА : Стручни, премиум резервни услуга .Ако не сте задоволни со нашата производ што сте го добиле, можете да испратите e-mail на нас во секое време.Ние ќе ви одговори веднаш и да ви помогне да го решите вашиот проблем.ПРИЧИНИТЕ ЗА ИЗБЕРЕ ОВОЈ ФРИЗЕРСКИ ЛИЦЕ ОПФАЌА : 1. Изработен од квалитетни пластични материјали, y и не-иритирачки, стабилна и трајни производи за употреба. 2. Се користи за да се покријат лицето кога сечење и боење бенг, заштити вашето лице од гас, спреј за коса, или скршени коса. 3. Важен фризерски додаток, спречување на сечење на косата лепење на лицето или паѓа на очи. 4. Мала тежина и практичен, лесен за користење, сигурно ќе можат и да ви донесе добри фризерски искуство. 5. 2 бои на лицето се опционални, можете да изберете во зависност од изборот.Спецификација : Состојба : 100% Сосема Нов Објект од Типот : Фризерски Лицето Маска Материјал : Пластични Факултативна Боја : Транспарентна Сива, Бела Транспарентна Пакет Листа : 1 x Фризерски Лицето Маска.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата