.

.

ROPALIA Билни влакна маска брзо може да се поправи штетата и враќање на мека коса 50g

ROPALIA Билни влакна маска брзо може да се поправи штетата и враќање на мека коса 50g

DEN 143.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Ве молиме овозможи 1-3мм се разликува поради прирачник за мерење.Пакет се Вклучени : 1 x шише коса mask Note : 1.Ако тоа е екстремно хаотичен, сува коса, можете да користите маска за коса за да длабоко храни коренот на косата која е оштетена и тешки за одржување, така што тоа може да биде сјајна и мазна, нашата маска за коса е одлична за сува коса.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата