.

.

TOYOUTHS Компатибилен со Fitbit Полнење 3/Полнење 4 Бендови Scrunchie со Пеперутка Лак Еластична Ткаенина Ткаенина Рака специјално Издание Жените Замена Хривнија Wristbands

TOYOUTHS Компатибилен со Fitbit Полнење 3/Полнење 4 Бендови Scrunchie со Пеперутка Лак Еластична Ткаенина Ткаенина

DEN 167.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Материјал : Изработени од мек памук или квалитетот на сатен материјал, перат, обезбедување максимална удобност и breathability.Екслузивно Fitbit полнење 3/4 бендови, доаѓаат со модата се погледне и разни бои, кои се вклопуваат за неформални и формални прилики.Уникатен Дизајн : замена fitbit полнење 3 бенд донесува најновите иновативни scrunchie еластична дизајн со отстранлив пеперутка лак, ќе добиете тони пофалби за тоа како тоа е одлична.Едноставни и лесни за инсталација и еден клик отстранување.Изберете ја Вашата Удобно Големина : Две достапни големини за вашиот избор, не е секогаш една големина одговара најдобро.Мала : врвка за околу Големината 4.7-6.3 инчи; Голем : врвка за околу Големината 6.3-7.9 инчен.Ве молиме мерка на врвката за околу големината точно пред купување и да се обезбеди да се избере точниот wristband големина меѓу 2 големини.Компатибилен : Сопствени дизајниран за вашето драгоцено Fitbit Полнење 3/ Полнење 3 специјално Издание/ Fitbit Полнење 4 smartwatch.Лесно и директно инсталирање и отстранување.Тоа може да ги красат блузи, здолништа, фустани и повеќе стил, не се едноставни спорт чувство.Најдобар подарок за вашето семејство, пријатели.Гаранција : Понуда на 12-месечна гаранција за целосна наплата или замена, без потреба да се врати ништо, 12 часа брз-одговор за сите прашања.Едноставно Додадете во Кошничката за да се добие најдобар прифатлива замена бенд за вашиот Fitbit полнење 3/4 smartwatch.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата