.

.

Компатибилен за Canon PowerShot Г-7 X Mark III,G7X3 Камера Заштитна Силиконска Маска за Домување Рамка Школка Случај + hot Shoe Покрие Додатоци(Жолт)

Компатибилен за Canon PowerShot Г-7 X Mark III,G7X3 Камера Заштитна Силиконска Маска за Домување Рамка Школка Случај

DEN 215.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Заштитете го вашиот камера од прашина, гребнатини и штети.Специјално дизајниран за Canon Power Shot Г-7 X Mark III,G7 X3. Материјал : Силика гел.Производ Вклучува : 1*Заштитни Случај Школка Рамка.ДОБРА ЗАШТИТА - Мека и snuggly одговара силикони случај ја штити вашата камера од удари, прашина, се лизга, гребнатини, стружење & триење, па дури и мали капки.Trustful партнер за вашата прекрасна камера.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата