.

.

Anter Инстант Камера Додатоци Компатибилен со Fujifilm Instax Мини 11 Инстант Филмската Камера,Вклучувајќи Мини 11 Камера Случај, Фото Албум,Филм Налепници, итн - Џунгла Живот?

Anter Инстант Камера Додатоци Компатибилен со Fujifilm Instax Мини 11 Инстант Филмската Камера,Вклучувајќи Мини

DEN 455.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

На Anter 15 во 1 мини прибор погодни за Fujifilm instax мини 11 инстант филмската камера корисници.Најдобар Избор За Подарок : Подарок торба за пакување причина што може да се испрати како подарок директно, одговара за сите видови на фестивали, како што е, ноќта на Вештерките, денот на Благодарноста, birthday (роденден), Божиќ, итн.СТП КОЖА СЛУЧАЈ - Овој пакет вклучува камера случај кој доаѓа со прилагодливи рака да се направи полесно за вас да носите.Тоа е изградена на СТП кожа, сигурен и издржлив, мека микрофибер внатрешна ви обезбедува комплетна заштита што ви треба за вашиот Фотоапарат.Ако вашиот instax мини 11 камера треба да се земе слики, вие не треба да се земе камерата од чантата и се земе слики.Она што ќе добиете : мини 11 камера Случај/ Пенкало/ Налепници/ Колор Рамка/ Memo Клип/ Ткаенина/ Album/Selfie Леќа/ Филтери/ Рака . [Не го Вклучите Камерата].Големина : СНОПОВИ | Боја : Џунглата Животни.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата