.

.

KUOFU 4 Пакет Најлон со Вжарено Абразивни Жица Четка Полирање Тркала со 1/4 Хексадецимален месо тело Површина за Чистење Рѓа Отстранување Црвени 120#

KUOFU 4 Пакет Најлон со Вжарено Абразивни Жица Четка Полирање Тркала со 1/4 Хексадецимален месо тело Површина за

DEN 359.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Дизајнот на сад во облик на абразивни жица четка е најсоодветен за обработка на вертикални површини, дневник ѕидови, врзани греди, кругови и рамни површини; тоа е погоден за отстранување на burrs по обработка на накит, други метали, и механички делови.Покрај тоа, ако не сте задоволни со овие елементи, можете да ги врати или да ги промените за слободни рок од 3 дена.Жица е направен од високо-густина алумина песок жица и 20-40percent абразивен материјал.Дизајнот на најлон абразивни жица четка е најсоодветен за обработка на вертикални површини, дневник ѕидови, врзани греди, круг и рамни површини; погоден за полирање на накит или други метални занаети, чистење недовршени плочки, камења, цемент и тула малтер , И отстранување на стари боја и да заврши на дрво површина, чиста и полски дрво вртење, огради, огради, средување, итн. 4 PC абразивни жица полирање тркала со прачка; големина : 2 инчи/3 инчи/4 инчи; боја : црвена; род големина : 1/4 инчи; Ронки : 120.Боја на ставките прикажани во слика може да биде малку поинаков од мониторот на компјутерот, бидејќи на.Тоа може да биде инсталиран на брусилки, агол брусилки, и пневматски алатки.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата