.

.

Раст на косата Суштината Спреј, Раст на Косата Течни Серум за Коса Подобрувач на Косата Задебелување Суштина Природни Состојки За Жени Мажи Густа Згусне Коса, 20ml (2 ?

Раст на косата Суштината Спреј, Раст на Косата Течни Серум за Коса Подобрувач на Косата Задебелување Суштина Природни

DEN 167.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

【Природни Состојки】Користење Ѓумбир Кралот, Женшен, Polygonum, Грозје Семе Масло како суровина, тие може да се промовира здрав развој на косата и скалпот и косата станува густа и еластична. 【За Нега на коса】Запре опаѓањето на косата од коренот на косата, поправка на оштетена коса, враќање на виталноста на косата, да го подобри губење на квалитетот. 【Промовира раст на косата】Нашиот Раст на Косата Суштина не само што може да ефективно да промовира раст на косата, направи косата фоликул негување и активни, но, исто така, се потисне косата станува мрсна. 【Лесен за Употреба】Само еден чекор за да се запре опаѓањето на косата и ја промовира раст на косата,се меша 3ml секој 100ml шампон со 3ml суштината. 【Применливи Губење на Симптоми】Бавен раст на косата, губење на итна потреба да се расте, inelastic, косата испреплетени досадна, лесно да се скрши, груб и непослушните, не еластична.Спецификации : Земја/Регион на Производство : Кина Големина Тип : Полна големина НЕТО WT : 20ml рок на траење : 2 години Коса Тип : Сите типови коса Корист : Брз раст на косата, да престане губење на косата Бренд : Zhengpin КАКО ДА го КОРИСТИТЕ : ЧЕКОР 1 : Додадете 3ml на серумот по 100ml шампон, измешајте еднакво и за миење на вашата коса.ЧЕКОР 2 : може да се меша 4-5 капки со шампонот на вашата рака, а потоа се мијат косата.ЧЕКОР 3 : После миење на вашата коса, нанесете мала количина на скалпот кога вашата коса е за да се исуши.Пакет се вклучени : 1 x Раст на Косата Суштината.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата