.

.

Upetstory ИДЕЈА Мажите Drawstring Ранец за Патување Пливање, Спортски Cusual Пакет Училиште Кеси за Тинејџери

Upetstory ИДЕЈА Мажите Drawstring Ранец за Патување Пливање, Спортски Cusual Пакет Училиште Кеси за Тинејџери

DEN 167.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

ГОЛЕМИНА : 34x41cm / 13.39" x 16.14 и делови".МАТЕРИЈАЛ : Направен од високо qulity полиестер ткаенини, лесно се перат, не-токсични, отпорни и еднократно.DRAWSTRING ДИЗАЈН : на drawstring за отворање и затворање која може да се одржи и во внатрешноста на објектите добро, нема потреба да се грижите за исчезнати предмети, многу удобен за вашата употреба.ПОВЕЌЕКРАТНА УПОТРЕБА : Совршен за продавница за спортски чевли додатоци, играчки, мали електроника, канцелариски материјал, пешкири, облека и намирници и др.; за активности на отворено, спорт, одмор, училишта, супермаркет, кратко патување и дома чување.ОДЛИЧЕН ПОДАРОК : Симпатична мода шема цртање ранци, совршен подарок за децата, за кратко патување со пријателите.Upetstory Drawstring Торба На drawstring торба мерки за прибл. 34 cm/ 13.39 инчи во должина и 41 cm/ 16.14 и делови инчи во ширина, нормална големина и погоден за повеќето деца и возрасни, тие се здрав и лесен, удобен за носење, лесно да ги чувате вашите предмети безбедно.Тоа може да послужи како традиционален ранец, спортска торба, патување cinch чантата, исто така, може да се обезбеди како торби, кога ќе одат на училишта и супермаркети, Одлична за Кратко Патување, Образование, Спорт, Фитнес, Streetball, Шопинг, Mountaineering, Кампување, Планинарење и Плажа.Нашиот уникатен и трендовски дизајн го прават погоден за различни прилики и прекрасен подарок идеи за вашите деца, пријатели и за вашето семејство.Топло прашува : актуелната бојата на чантата можеби различни од сликата се прикажани поради различни екранот на екранот или како одраз на светлината кога снимање. 1-2cm грешка на мерење е разумен спектар поради различни measurment методи.Ако имате какви било прашања или проблеми, ве молиме да се чувствуваат слободни да договор со нас, ние ќе се стремиме нашите најдобри за да обезбеди најдобра услуга на клиентите за секој клиенти.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата