.

.

Redriver 5Pcs Шарени Автомобил потпирачи за глава Куки Остатокот Метал Ги Куките за Чување на Намирници Чанта Торба Облека

Redriver 5Pcs Шарени Автомобил потпирачи за глава Куки Остатокот Метал Ги Куките за Чување на Намирници Чанта Торба

DEN 191.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

♡Нерѓосувачки челик материјал, многу практични и повеќе цврсти, повеќе товарот од пластични кука , не е лесно да падне. ♡Од виси вашите кеси од овие куки, предметите ќе бидат содржани во нејзината торба наместо тоа одлевање на сите во текот на вашиот автомобил. ♡Овие куки одговара на повеќето главата почива и може да се деинсталирање на куки без фрустрации на преземање на потпирачи за глава целосно исклучување. ♡Повеќенаменски, исто така, може да се користи како облека закачалка кука. ♡Автомобил потпирачи за глава Кука само, други додатоци демо на сликата не е вклучен!. 100% сосема нов и висок квалитет.Карактеристики : Нерѓосувачки челик материјал, многу практични и повеќе цврсти, повеќе товарот од пластични кука , не е лесно да се fall.By виси вашите кеси од овие куки, предметите ќе бидат содржани во нејзината торба наместо тоа одлевање на сите во текот на вашиот автомобил.Овие куки одговара на повеќето главата почива и може да се деинсталирање на куки без фрустрации на преземање на потпирачи за глава целосно исклучување.Повеќенаменски, исто така, може да се користи како облека закачалка кука.Автомобил потпирачи за глава Кука само, други додатоци демо на сликата не е вклучен!Спецификација : Точка Име : Автомобил потпирачи за глава Кука Материјал : не ' Рѓосувачки Челик+PP Горна ширина : прибл. 3cm/1.18" Дното ширина : прибл. 3.5 cm/1.38" Height : 11cm/4.33" Боја : Зелена,Портокалова,Виолетова,Кафена,Бела Количина : 5 Компјутери Забелешка : 1.Ве молиме овозможи 1-3cm грешка поради прирачник за мерење.pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат. 2.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Ви благодариме!Пакетот вклучува : 5 компјутери x Автомобил потпирачи за глава Кука (без мало пакет).

Кон својствата

Item Name:
Car Headrest Hook
Material:
Stainless Steel+PP
Upper width:
approx. 3cm/1.18''
Bottom width:
approx. 3.5cm/1.38''
Height:
11cm/4.33''
Color:
Green,Orange,Purple,Brown,White
Quantity:
5 Pcs
Note:
1.Please allow 1-3cm error due to manual measurement. pls make sure you do not mind before you bid.
2.Due to the difference between different monitors, the picture may not reflect the actual color of the item. Thank you! :
Package includes:
5 pcs x Car Headrest Hook (without retail package) :

Најдобри предлози во категоријата