.

.

ONCEX Лист Обединетите Арапски Емирати Знаме Срцето Ѕвезди Привремени Тетоважи Лажни 3D Реална Модна Нов Стил Тетоважи Секси прикривање на Шминка Тело за Мажи Жени На

ONCEX Лист Обединетите Арапски Емирати Знаме Срцето Ѕвезди Привремени Тетоважи Лажни 3D Реална Модна Нов Стил Тетоважи

DEN 119.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Димензии : 8 X4 ИНЧЕН / Клик /Slide за Да На Следното Слики За Големина.Сосема нов и висок квалитет.Модерен Привремени Тетоважи се Направи до Врат Рамо Горниот дел на раката Бедрото Водоотпорен Налепници за Мажи Жени деца Деца се Прекрасни, реалистични тетоважи за ноќта на Вештерките партија, хорор партија, зомби шминка, cosplay шминка, пантомимичари, смешни партија, итн Многу добар Избор како привремена тетоважа, Но повеќето од сите.. ОКО-ФАЌАЊЕ и да се ЗАБАВУВААТ!Нашите привремени тетоважи обично трае до 2-7 дена во просек.Како Да Го Користите : 1. Отсечени тетоважа на избор и да ги отстрани транспарентен филм. 2. Место тетоважа со лицето надолу на кожата. 3. Влажни тетоважа темелно со сунѓер или крпа. 4. По 20-30 секунди, нежно отстранете го задниот хартија. 5. Овозможи тетоважа да се исуши.Предупредување : 1. Не се применуваат на чувствителна кожа, во близина на очите или ако се алергични на лепило 2. Не се препорачува за деца под 3 години.Како да се отстрани : Вие не може да се Мијат и чистење на привремена тетоважа со исклучување со сапуница вода или шминка смена да се исчисти.Превозот времето е врз основа на објектот локација.Елементи се наоѓа во Тајланд ќе бидат испратени преку DHL или USPS и доставен во рамките 11-21 дена.Објектите ќе бидат испратени во 24-48 часа на плаќање добиени од понеделник до петок.Наредби за време на викенди и празници ќе бидат објавени во следниот работен ден.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата