.

.

Птица Бања Птичји Кафез Додатоци, Капење Када за Домашни Птици, Виси Папагал Птица Када Погоден за Мал Папагали, Canaries, Љубов Птици и Други Мали Птици

Птица Бања Птичји Кафез Додатоци, Капење Када за Домашни Птици, Виси Папагал Птица Када Погоден за Мал Папагали,

DEN 311.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Здравје Материјал : Ние сме компанија специјализирана во областа на домашно милениче резерви.Птицата бања е направен од високо-квалитетни ПВЦ пластика.Материјалот е повеќе робустен од нормалниот птица када, кој носи удобно и здраво капење на животната средина за птицата.Големината и вода за вбризгување дупка : птичји кафез бања големина 14x14x13.5cm / 5.5х5.5х5.3inch, совршена големина специјално дизајниран за мали птици.На врвот на птица бања е дизајнирана со вода за вбризгување на дупки, Да можете да комуницирате со птица среќно.Погоден за повеќето птици, како што се Канарските, Папагал, Љубов Птица, итн.Лесно да се инсталира и чистење : производот инсталацијата е едноставна, погоден за повеќето птица кафези, Само висат на врата на birdcage и го симнат лесно кога птицата е завршена за капење.Птицата бања дното е предвидено со кој се одвојува фах, лесен за чистење, повеќе практични.Придобивките од капење : вода бања е добар за здравјето на птица, која може ефикасно чистење на прашина и паразит на пердуви.Нека вашите птици да се полни со виталност.Квалитет на Услуга:Ние и ветуваме дека ако сте незадоволни со нашите производи, ве молиме да ни даде шанса да се извини.Ве молиме контактирајте со нас во времето, ние ќе ви даде безусловна наплата или размена како што е можно побрзо, што ќе предизвика проблеми, па јас сум навистина жал.Име на производ : Птица бања Материјал : Пластични големина : 14x14x13.5cm/5.5х5.5х5.3inch Боја : Розова карактеристики на Производот : Прилагодена за птици, лесно да го инсталирате, Ние сме компанија специјализирана во областа на домашно милениче резерви.Птицата бања е направен од високо-квалитетни ПВЦ пластика.Материјалот е повеќе робустен од нормалниот птица када, кој носи удобно и здраво капење на животната средина за птицата.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата