.

.

GOBAM Покачена Куче Храна Чинии Стои со Нерѓосувачки Челик Чинии, Бамбус

GOBAM Покачена Куче Храна Чинии Стои со Нерѓосувачки Челик Чинии, Бамбус

DEN 599.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

★ ПРЕМИУМ КВАЛИТЕТ : 100% природни еко-пријателски бамбус стојат носителот, отпорен на вода и висок квалитет, од нерѓосувачки челик чаши. ★ ХУМАНИЗАЦИЈА ДИЗАЈН : Покачена база става помалку вирус на вашите миленици вратот кога хранење, добро за вашите мачки и мали кучиња. ★ ПРОМОЦИЈА на домашни МИЛЕНИЦИ ДИГЕСТИВНИОТ ЗДРАВЈЕ : Вашите кучиња/мачки може да застане на поздрава држење на телото за време на јадење, подобрување на вашето домашно милениче дигестивниот здравје. ★ ТРИ ГОЛЕМИНИ на РАСПОЛАГАЊЕ : 10.75-инчен покачена куче чаши за големи кучиња, 6.8-инчен покачена куче чаши за средни кучиња, 3.75-инчен покачена пет чаши за мачки и мали кучиња. ★ ЛЕСНО ДА се ЧИСТИ : Секое куче, мачка храната сад е пренослив, машина за миење садови-безбедно да се направи за чистење повеќе погодно.Покачена Мачка Храна и Вода Чаши Стојат Фидер.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата