.

.

X-DREE 1000 Парчиња Пластична Колона Изолирани Spacer за Миење ќор-сокак Столбови Нане Зелена(1000 Unidades Columna Plástica Aislada Espaciador Arandela Separador Pilares Menta Верде

X-DREE 1000 Парчиња Пластична Колона Изолирани Spacer за Миење ќор-сокак Столбови Нане Зелена(1000 Unidades Columna

DEN 2380.80

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Земја на Производство : КИНА; Материјал : Plastic.Net Тежина : 242g.Пакет Содржина : 1000 Парчиња х Изолирани Spacer Подлошки.Главната Боја : Нане Зелена(Colore principale : верде menta.Вкупна Големина : 7 x 3 x 4mm/0.28" x 0.12" x 0.16"(Надвор.Кол*Во.Кол*H)(Dimensioni totali : 7 x 3 x 4 mm / 0,28' 'х 0,12' 'x 0,16' '(Надвор.Кол * Во.Кол * H). 1000 Парчиња Пластична Колона Изолирани Spacer за Миење ќор-сокак Столбови Нане Green Fix помеѓу PCB одбор и машина одбор, круг не пропадна лесно.Пластична spacer кој е совршен за монтажа предмети, како што се Пхб на проектот кутии и др.На spacer има внатрешен дијаметар од 3мм, па е совршена за употреба со завртки.опис на Spanish Colonnine distanziatrici изолира по colonne rondelle distanziatrici во plastica da 1000 pezzi верде menta Paese ди produzione : CINA; Materiale : plastica Peso netto : 242g Contenuto della confezione : 1000 pezzi x rondelle ди isolamento isolate Colore principale : верде menta Dimensioni totali : 7 x 3 x 4 mm / 0,28' 'х 0,12' 'x 0,16' '(Надвор.Кол * Во.Кол * H).

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата