.

.

Батеријата PN704050 за Fatboy Lumiled На Petit, ПРЕДВОДЕНА Табела Светилка Lumiled, 3.7 V 1600mAh

Батеријата PN704050 за Fatboy Lumiled На Petit, ПРЕДВОДЕНА Табела Светилка Lumiled, 3.7 V 1600mAh

DEN 538.08

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Одговара за Fatboy LED Светло Lumiled на Petit, ПРЕДВОДЕНА Табела Светилка Lumiled (модел).Го заменува за Fatboy Батеријата PN704050 (дел број). 1600m Ah 3.7 Volts Li-Полимер Батерија на Мобилен.Overcharger и Discharger Коло Заштита & CE/Ro HS/ISO 9001 Сертификати. 100% Сосема Нов & 12-Месечна Гаранција & 14-Ден Пари Гаранција.INTRODUCTIONDirect од Производителот Камерон Кинеско.Прифатлива цена!Посветени да го користите добар квалитет На + клетки.Долга-трајни и високо стабилни перформанси.Висок полнење ефикасност и ниска само-отпуштање.Лесно да го замени на оригинални Fatboy LED Светло.Превозот од USPS Стандард.Достапни професионални услуги на клиентите(одговор во 24hrs).COMPATIBILITYCompatible With Fatboy Lumiled на Petit Fatboy LED Табела Светилка Edison Replace For Fatboy PN704050 FEATURES Состојба : 100% Сосема Нов со Совршен Пакување Батерија Тип : Li-Полимер Излезен Напон : 3.7 Volts Капацитет од 1600m Ah / 5.92 Пот Боја : Црна Гаранција : 12 Months Dimension : 51.00 x 39.30 x 7.00 mm INSTRUCTIONPlease проверите оригиналот на батеријата модел, дел број, димензија.Бидете сигурни дека ќе го добиете точниот батеријата.Ако постои нешто несигурно, ве молиме да бидат слободни да контакт.ВРАЌАЊЕ POLICY1. Гаранција и Гаранција услови започне од купување датум.Имаме 12-месечен производителот гаранција. 2. Ако сте го добиле погрешен, оштетени, неисправни, или објектот не како што е опишано, pls контактирајте со нас Преку e-mail за делумно/целосно враќање на средствата или замена.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата