.

.

Smart Дизајн Замена Главата за Тешки Сапун Издавање Јадење Сунѓер - Наместете го на 2 - Изградена-Во Scraper - Мирис Отпорни - машина за миење Садови Безбедно - Чистење Лонци

Smart Дизајн Замена Главата за Тешки Сапун Издавање Јадење Сунѓер - Наместете го на 2 - Изградена-Во Scraper -

DEN 155.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

2-PK ЗАМЕНА СУНЃЕРОТ ГЛАВАТА Тешки-Должност сунѓерот идеален за чистење јадења, тави, садови, и повеќе.КАРАКТЕРИСТИКИ - Тешки-должност сунѓер со scraper, која лесно ги отстранува печени-на храна.SMART ДИЗАЈН КВАЛИТЕТ - Сите Smart Дизајн на производи се подложени на строги обезбедување на квалитет & контрола. 24/7 САД ПОДДРШКА - Контактирајте не преку интернет или телефон за производот прашања, загриженост, & гаранција информации.ДИМЕНЗИИ - 2.25 x 3.5 x 2.25 инчи (W x D x H).Smart Дизајн Тешки-Должност Замена Главата за Сапун Издавање Сунѓер, 2-Pk [Сива & Жолта] Вклучува (2) тешки-должност јадење сунѓерот рефил глави, направено со абсорбента сунѓер со вграден-во scraper.Сунѓерот е идеален за тешки-должност чистење за не-обложена садови.Пакетот Вклучува Тешки-Должност Замена Глави за Сапун Издавање Сунѓер, 2-Pk Функции и Бенефиции Сет од 2. Scraper работ лесно ги отстранува печени-на храна.Тешки-Должност чистење за не-обложена садови.Мирис отпорни својства исполнет во текот на прилогот.Спецификација на производот Димензии : 2.25 (W) x 3.5 (L) x 2.25 (H) инчи Материјал : тешки чистењето влакна и сунѓерот Боја : Сива & Жолта Струже : Кујна, плочки, кујнски мијалник, итн.Бренд и Гаранција Информации на Луѓето ширум светот живеат попаметни со Smart Дизајн, производителите на иновативна технологија, висок квалитет на домашни и комерцијални организациски и производи за чистење.Од 1970 година, Паметни Дизајн ја постави стандард на квалитет во Почетниот Организација Индустрија, со развој на производи што им овозможи на потрошувачите да се оптимизираат нивните потреби.Сè, од вашиот плакар, кујна, перална, home office, гаража и авто до вашето работно место.Се наоѓа во Јужна Калифорнија, Паметни Дизајн е на едно семејство во сопственост на компанијата со клиентите во сржта на нашиот бизнис.Ако имате било какви прашања, прашања или грижи во врска со вашата нарачка, стигнеме до нашата Служба за корисници Тим преку е-маил во секое време, 24/7. Нашиот Тим ќе стори сé за да се одговори на сите пораки во рок од 24 часа.Посетете не на интернет за телефонот поддршка понеделник-петок, 8 pm – 5 pm PST.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата