.

.

Nokia Lumia 1520, Црвена 16GB (AT&T)

Nokia Lumia 1520, Црвена 16GB (AT&T)

DEN 1054.56

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Windows Phone 8 е изграден да се работи беспрекорно со Windows Компјутери, таблети и Xbox конзоли, така што фајлови, музика, слики и видео записи може да биде погодно да се пристапи сепак сакате.Со шест-инчен, супер-чувствителни, full HD екран и голема читливост во сончева светлина, на Nokia Lumia 1520 е совршен платно за да му кажете на вашиот приказна за.Одговара за Business Unlike други паметни телефони, Nokia Lumia 1520 карактеристики вграден во Microsoft Office за да прикажете и измените Word, Excel, и Powerpoint и One Note документи во движење со леснотија, без губење на било оригинални форматирање.Со Nokia Раскажувач – Nokia ексклузивно за Lumia 1520 – кажете му на вашиот приказни начинот на кој тие се наменети да се каже и преку споделување и организирање на фотографии во настани преку интерактивни ТУКА мапи.Види повеќе, Не повеќе.Напојува со вас со луѓе и нешта да се грижи за, тоа е како лични и уникатен како што се со вас во седиштето на возачот.7 мм дебел, го прави лесно се земе вашата ден со вас каде и да одите.Дисплеј : 6.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата