.

.

Мажите Рамо Ранец Градите Торба Повеќенаменски Crossbody Торба Патување Пешачење Daypack

Мажите Рамо Ранец Градите Торба Повеќенаменски Crossbody Торба Патување Пешачење Daypack

DEN 2330.40

Залиха
Достапно за вашата нарачка

отворен спортски. 100% сосема нов и висок квалитет на вода-отпорни најлон материјал.Мода, мулти-функционален и практичен дизајн, и удобен за носење.Добро изградба и лесни, разновиден, силен и здрав.Не е лесно да се биде изгребани, со висок квалитет и водоотпорен.Мода, мулти-функција, практичен дизајн.На рака и грбот се поместена, удобен за носење.Малку клип мозок низ пред џебови додава дека стабилноста и безбедноста во текот на zippered џебови.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата