.

.

100PCS SS12 НЕ-214AC 1N5817 ДИОДИ SMD 1А

100PCS SS12 НЕ-214AC 1N5817 ДИОДИ SMD 1А

DEN 1087.20

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Квалитетот на производот е добар.Ние сме професионални Електронски Компоненти и модул производителот.Можете да барате клучни зборови во нашата продавница.Јас верувам дека може да се најдат на модулите што треба.САД и Канада Проценува Време на Испорака : 6-24 дена(trackable),- Ние нудиме Забрзан Превозот услуга : 3-8 дена.(со исклучок на ракување со времето).Ако цел износ над НАС $150, ние ќе ги искористиме Препорачана Превозот услуга за слободни.било какви прашања,ве молиме да се чувствуваат слободни да ме контактирате.Ние правиме максимални напори за да се обезбеди на клиентите со задоволителна услуга. 100 PCS SS12 НЕ-214 AC 1 N5817 ДИОДИ SMD 1 A.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата