.

.

Тешко да се Најде Fastener 014973443016 Превоз Завртки, 3/8-16 x 5, Парче-5

Тешко да се Најде Fastener 014973443016 Превоз Завртки, 3/8-16 x 5, Парче-5

DEN 148.56

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Дијаметар 1 : 3/8 инчи.Дијаметар 2 : 27/32 инчи.Должина : 5 инчи.Материјал : Челик.Крај : hot dip поцинкуван. 3/8-16 x 5 Поцинкуван Превоз Bolt Head Стил : Carriage Thread Тип : 16 (Крупни)Тема Должина : Full Hardness : Одделение 2 или 307 Type : Превоз Bolt Square-Длабочина : 7/32".

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата