.

.

Само Мастило Печат Сјај S-852 Персонализирана Сопствен Текст Triplicate Гума Печат

Само Мастило Печат Сјај S-852 Персонализирана Сопствен Текст Triplicate Гума Печат

DEN 191.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

СЈАЈНА Печатач S-852 Печат.Приближна Претстава Големина : 38 x 14 ММ. Карактеристики : единствено еднострана мастило подлога, Ре-inkable, заменливи мастило подлога.Само Мастило Гума Печат.Мастило Боја : Црвено Мастило.Оваа реклама е за висок квалитет на авто-мастило (исто така наречена пред потпиша) СЈАЈНА печат кој обезбедува илјади марки впечатоци пред потреба повторно да биде потпиша само мастило гума печат со дизајн како што е прикажано ист како на сликата.Спецификации - Brand Name - СЈАЈНА Приближното Впечаток Големина : 38 x 14 ММ. Карактеристики : единствено еднострана мастило подлога, Ре-inkable, заменливи мастило подлога.Материјал : Пластика.Отпечаток големина може да се разликува малку.Гарантира На Купувачот Задоволство!Answer : ___________________________ NOTE : Stamper Боја зависи од достапноста.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата