.

.

Портата Брави Нерѓосувачки Челик Безбедност Вратата Гром Hasp Хардверски Додатоци за Штала Склад Врата Заклучување на Вратата со Лизгачки Болт

Портата Брави Нерѓосувачки Челик Безбедност Вратата Гром Hasp Хардверски Додатоци за Штала Склад Врата Заклучување

DEN 2445.12

Залиха
Достапно за вашата нарачка

1. Изработен од квалитетни нерѓосувачки челик материјал, издржлив и не е лесно да ' рѓа. 2. На болт е задебелена, тоа е постабилен и полесен за употреба, сигурни и практични. 3. Погоден за различни сценарија, како што се складишта на вратата, штала вратата и така натаму. 4. Countersunk завртка дупка, завртка инсталација е постабилна и едноставен, повеќе грижете се-слободни. 5. Модерен изглед, нежна рака чувство и одлично се користи искуство. 1. Изработен од квалитетни нерѓосувачки челик материјал, издржлив и не е лесно да ' рѓа.2. На болт е задебелена, тоа е постабилен и полесен за употреба, сигурни и практични.3. Погоден за различни сценарија, како што се складишта на вратата, штала вратата и така натаму.4. Countersunk завртка дупка, завртка инсталација е постабилна и едноставен, повеќе грижете се-слободни.5. Модерен изглед, нежна рака чувство и одлично се користи искуство.Спецификација : Предмет Тип : Вратата Bolt Material : Нерѓосувачки Steel Product Големина : Прибл. 15.5 x 6.7 cm / 6.1 x 2.6 innotes : 1. Само главните производи се продаваат, а останатите производи се само за декорација и не е за продажба.2. Поради разликата на светлината и на екранот, бојата на објектот може да биде малку поинаков од сликата.3. Поради прирачник за мерење, големината може да биде 1-2 см во ред.ве потсетам : По добивањето на пакување, ве молиме проверете пакување и производот внимателно.Ако примен објект е неисправен или има било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас преку e-mail да го реши проблемот.Ние ќе ви одговори што е можно поскоро!Пакетот вклучува : 1 * Лизгачки Заклучување на Вратата.

Кон својствата

Item Type:
Door Bolt
Material:
Stainless Steel
Product Size:
Approx. 15.5 x 6.7 cm / 6.1 x 2.6 in
notes:
1. Only the main products are sold, and the remaining products are only for decoration and not for sale. :
2. Due to the difference of light and screen, the color of the item may be slightly different from the picture. :
3. Due to manual measurement, the size may be 1-2 cm wrong. :
remind:
After receiving the packaging, please check the packaging and the product carefully. If the received item is defective or has any questions, please contact us via email to resolve the problem. We will reply as soon as possible! :
The package includes:
1 * Sliding Door Lock :

Најдобри предлози во категоријата