.

.

Kipp 06610-20884X25 Fiberglass Засилен Пластика/Челик Прилагодлива Рачка со М8 Надворешни Нишка,Ново·Контрола Стил, Челични Компоненти, Метрички, 25 mm Завртка Должина, Големина 2,

Kipp 06610-20884X25 Fiberglass Засилен Пластика/Челик Прилагодлива Рачка со М8 Надворешни Нишка,Ново·Контрола Стил,

DEN 124.32

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Се справи со fiberglass засилен пластика со умре-фрлија цинк заби прстен.Челик делови одделение 5.8. Челик делови црна оксидира.Земја на потекло : Германија.За многу луѓе Ново·Контрола Прилагодлива Рачка претставува клуч за сигурна и удобно грчевито држејќи се за.Ова се справи обезбедува ориентирани кон иднината и моќни решение за речиси секоја работа и стегање проблем.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата