.

.

Acogedor 200pcs М2.5 Најлон Standoffs Најлон Машки Женски Хексадецимален Завртки Изолација Завртки Стенд-Оф Асортиман Сет со Пластична Кутија

Acogedor 200pcs М2.5 Најлон Standoffs Најлон Машки Женски Хексадецимален Завртки Изолација Завртки Стенд-Оф Асортиман

DEN 244.56

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Standoffs и завртки се направени од високо квалитетна најлон, трајни и долг животен век.Добро произведени површина без било bur, не штети и се чувствува сосема удобно.Водоотпорен, рѓа отпорни и лесно да се чисти, можете едноставно да се исчисти ги со крпа.Оваа група ги вклучува Женско-Женско, Женско-Машко standoffs во различни големини и завртки(со ореви).Добро заштитени и избрани во resealable пластична кутија за полесно носење и чување.Опис : ќор-сокак е fastener што се користи за да се создаде простор помеѓу два објекти, често правилно позиција нив.Во светот на електронски компоненти и електронски хардвер, standoffs обично се користи за да простор кола, панели, врати, или брзини.Женско-Женско, Женско-Машко standoffs од различни големини и завртки се сите вклучени во овој сет.Карактеристики : Материјал : Најлон Тема Големина : М2.5 Боја : Бела Кутија Големина : 13 x 7 x 2.5 cm / 5.12 x 2.75 x 0.98" Тежина : 47g(прибл.) Пакетот Вклучува : 60pcs x М2.5 Ореви 60pcs x М2.5*6mm Завртки 10pcs x Женски-Женски М2.5*6mm Standoffs 10pcs x Женски-Женски М2.5*8мм Standoffs 10pcs x Женски-Женски М2.5*10мм Standoffs 10pcs x Женски-Женски М2.5*12mm Standoffs 10pcs x Женски-Машки М2.5*6+6mm Standoffs 10pcs x Женски-Машки М2.5*8+6mm Standoffs 10pcs x Женски-Машки М2.5*10+6mm Standoffs 10pcs x Женски-Машки М2.5*12+6mm Standoffs.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата