.

.

Rhfemd 3D Печатење Drawstring Ранец Симпатична Мачки Cinch Вреќа Rucksack Рамо Кеси Салата Торба

Rhfemd 3D Печатење Drawstring Ранец Симпатична Мачки Cinch Вреќа Rucksack Рамо Кеси Салата Торба

DEN 115.20

Залиха
Достапно за вашата нарачка

♫100% сосема нов и висок квалитет. ♫3 D мачка печатење.Лесен дизајн, лесно да се отвори, и го носат. ♫Модерен , трајни,многу дарежлив,уникатен и практичен. ♫Совршен како чисто перниче за патување/shopping /партија употреба.Опис : 100% сосема нов и висок квалитет Спецификации : Пол : Унисекс Стил : Мода Материјал : Полиестер Шема : Мачка Отворениот Метод : Drawstring Боја : Како на сликата прикажани Големина : стан. 31 x 38cm / 12.2 x 14.96" Карактеристики : 3 D мачка печатење.Лесен дизајн, лесно да се отвори, и го носат.Модерен , трајни,многу дарежлив,уникатен и практичен.Совршена како чисто перниче за патување/shopping /партија употреба.Количина : 1 компјутер Забелешка : Транзиција : 1cm=10мм=0.39 инчен Нема мало пакет.Ве молиме овозможи 1-2cm грешка поради прирачник за мерење.pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Ви благодариме!Пакетот вклучува : 1 x Drawstring Торба(други додатоци демо на сликата не е вклучена.).

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата