.

.

X-DREE 2 ПАРЧИЊА Батеријата Кутија со Држач за 2x1.5V АА Батерии w Покрие On/Off Прекинувач(Soporte де caja de batería де 2 piezas став baterías АА де 2x1.5V w Interruptor де encendido/apagado

X-DREE 2 ПАРЧИЊА Батеријата Кутија со Држач за 2x1.5V АА Батерии w Покрие On/Off Прекинувач(Soporte де caja de

DEN 2371.20

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Име на производ : Батеријата Случај;Батерија Тип : за 2 х 1.5 V AA Батерија(Не се вклучени).Вкупна Големина : 68 x 34 x 18mm / 2.7" x 1.3" x 0.71"(L*W*H);Должина на Кабел( Секој ) : 16cm/ 6.3".Материјал : Пластика, Метал;Боја : Црна.Вкупно Нето Тежина : 39g(Peso Neto Вкупно : 39g.Пакет Содржина : - 2 x Батеријата Случај Носителот w Покрие Прекинувач(Contenido del paquete : 2 x soporte де ла caja de la batería w interruptor де cubierta. 2 ПАРЧИЊА Батеријата Кутија со Држач за 2x1.5 V АА Батерии w Маска за вклучување/Исклучување На Switch This батеријата кутија за носител со wire конектор, одговара за 2 х 1.5 V AA батерии.Дизајниран со капа и за вклучување/исклучување.Батеријата не е вклучена овде.00001. Кога батеријата случај се работи, максимална моќност треба да биде помалку од 5 W, работната тековната треба да биде помалку од 2 A.2.Ве молиме обрнете внимание на вашата батерија топлина при користење на овој производ и не користете лошиот квалитет на батеријата.Опис на Spanish Soporte де caja de batería де 2 piezas став baterías АА де 2x1.5 V w Interruptor де encendido / apagado Nombre del producto : Caja de la batería; Tipo де batería : rz 2 x 1.5 V AA (не incluidas) Tamaño вкупно : 68 x 34 x 18 mm / 2.7' 'x 1.3' 'x 0.71' '(L * W * H); Longitud del кабел (cada una) : 16cm / 6.3' 'Материјал : plástico, метално; боја : negro Peso Neto Вкупно : 39g Contenido del paquete : 2 x soporte де ла caja de la batería w interruptor де cubierta.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата