.

.

Gallity Надувување на Грлото на Вратот Влечење Уред и Јака голема Заграда, Прилагодлив Вратот Поддршка и Носила е Идеален за р ' бетот Усогласување и Хронична Вратот Бо

Gallity Надувување на Грлото на Вратот Влечење Уред и Јака голема Заграда, Прилагодлив Вратот Поддршка и Носила

DEN 167.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

✅ СТЕ ВО БОЛКА?НИЕ МОЖЕ да ви ПОМОГНЕ - Мојот брат е работохолик кој поминува часови пред компјутер поради која тој страдал од беспомошна вратот и да се направи работите уште полоши, неговата мигрена доведе до константна главоболка.А chiropractor ни препорачува да се користат вратот влечење уред кој ослободени од неа, од нејзината болка во вратот и фиксна нејзината положба на телото.Ние се користат производот пред се препорачува тоа да ти како ние не чувствуваат болка. ✅ Тоа КОРИГИРА ДРЖЕЊЕ на телото и ја ОЛЕСНУВА БОЛКАТА во ВРАТОТ и на рамената со обезбедување на 360 ° влечење, тоа им помага со Хронична Вратот, Артритис, herniated, испакнати пршлен, напнатост, грлото на грчење на мускулите, ' Рбетот Усогласување. ✅ Ја ЗГОЛЕМУВА ЦИРКУЛАЦИЈАТА на КРВТА за да структурите на цервикален ' рбет, помагајќи да се oxygenate мускули, нерви, тетивите, на тој начин се намалуваат болката и да промовира релаксација.СИГУРЕН ДОМАШНО ЛЕКУВАЊЕ. ✅ МНОГУ ЛЕСЕН ЗА УПОТРЕБА и УДОБНО ДА се НОСАТ : тоа не бара никакви собранието и е целосно пренослив.Можете лесно може да се земе било каде и да ги користите во канцеларија или при патување. ✅ PREMIUM CARE, ЛИЧНО - Не собранието е потребен за оваа chiropractor перница.Чекор по чекор инструкции се обезбеди да добие најдобрата употреба на нашите вратот hammock.За 1 и 2 недела, користете 10-15 минути и 2 пати на ден.За 3-та недела, користете колку што ќе се чувствуваат удобно.Нашата цел е да направи да се чувствувате како е можно поудобно.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата