.

.

Airpods Про Случај Ајкула Море Живот Моделот приклучок за Слушалки Случаи Школка за заштита Покрие Случај за Apple Airpods Про

Airpods Про Случај Ајкула Море Живот Моделот приклучок за Слушалки Случаи Школка за заштита Покрие Случај за Apple

DEN 204.48

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Нашите модни заштитни случај е дизајниран за Airpods Про.Оваа airpods Про случај е изработен од КОМПЈУТЕР хард школка материјал, кој е анти-нула, против пролизгување, shockproof и вода-отвратителен.Без демонтажа е потребно, директно полнење, многу удобен airpods про случај.Доаѓаат со со carabiner клип.На Air Pods Случај Корица вклопува совршено со редовна и безжично полнење за Air Pods Случај.Живописни бои, уникатни модели се јасно видливи.Живописни графики додава бои за вашиот секојдневен живот.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата