.

.

Amosfun Eid Мубарак Шупливи Подарок Кутија Бонбони Чанти Бонбони Кутија Eid Страна На Рамадан Мубарак Муслимански Материјали Златна Партија Услуги

Amosfun Eid Мубарак Шупливи Подарок Кутија Бонбони Чанти Бонбони Кутија Eid Страна На Рамадан Мубарак Муслимански

DEN 271.68

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Овие кутија доаѓаат со бесплатен панделки, која е романтична и елегантен.Погоден за персоналните свадба шупливи бонбони кутија, подарок кутија, бонбони кутија, чоколадо кутија, чоколадо кутија.Идеален кутија за чоколада, бонбони, toffees, мал подарок предмети, итн.Таа ужива едноставни и убави бои, може да се користи за мали предмети како што се празнична бонбони.Многу згодна и убава Европската шеќер кутија, три - димензионални шупливи windows, може да направи вашата партија многу боја.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата