.

.

Amosfun Eid Мубарак Шупливи Подарок Кутија Бонбони Чанти Бонбони Кутија Eid Страна На Рамадан Мубарак Муслимански Материјали Сребро Партија Услуги

Amosfun Eid Мубарак Шупливи Подарок Кутија Бонбони Чанти Бонбони Кутија Eid Страна На Рамадан Мубарак Муслимански

DEN 268.80

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Многу згодна и убава Европската шеќер кутија, три - димензионални шупливи windows, може да направи вашата партија многу боја.Таа ужива едноставни и убави бои, може да се користи за мали предмети како што се празнична бонбони.Идеален кутија за чоколада, бонбони, toffees, мал подарок предмети, итн.Овие кутии се со слободен панделки, која е романтична и елегантен.Погоден за персоналните свадба шупливи бонбони кутија, подарок кутија, бонбони кутија, чоколадо кутија, чоколадо кутија.Производ Description This јазол свадба кутија е погодна за вашата градина тема, свадба, роденден, булчински туш, годишнина, бебе туш, eid партија декорација, додавање на посебен слатка атмосфера на вашата незаборавна забава.Тоа е идеален кутија за чоколада, бонбони, toffees, мал подарок предмети, итн.Карактеристики - Боја : Сребро. - Материјал : Хартија. Големина : 5 x 5 x 8cm. - Многу згодна и убава Европската шеќер кутија, три - димензионални шупливи windows, може да направи вашата партија многу боја. - Погоден за персоналните свадба шупливи бонбони кутија, подарок кутија, бонбони кутија, чоколадо кутија, чоколадо кутија. - Идеален кутија за чоколада, бонбони, toffees, мал подарок предмети, итн. - Овие кутии доаѓаат со бесплатен панделки, која е романтична и елегантен. - Тоа ужива едноставни и убави бои, може да се користи за мали предмети како што се празнична бонбони.Топло Совет : Почитувани купувачот, Поради осветлување ефект, се следи светлината, прирачник за мерење и слично, може да има и некои мали разлики во бојата и големината помеѓу фото и вистинскиот објект.искрено се надевам дека ќе може да го разбере!Ви благодариме!Пакет Вклучувајќи 10 x Подарок Кутии.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата