.

.

Г-дин XZY Симпатична Мрзливост Ранец за Момче Gilr Студент Bookbag 2010005

Г-дин XZY Симпатична Мрзливост Ранец за Момче Gilr Студент Bookbag 2010005

DEN 455.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Надворешни Димензии : 11.5" x 8" x 16" / 29.2 cm x 20.3 cm x 40.6 cm (Вклопува до 15 Инчи лап-топ компјутери или помалку.).Материјал : животна средина-пријателски водоотпорен лесни полиестер.Пространа Оддел : главната преграда внатре, 2×внатрешна мали џебови, 1×мал патент џеб внатре,еден предниот џеб; 2×страна pouchs.Лесен пристап лаптоп и i Pad оддел подалеку од просторен главната преграда.Пред организациски оддел за сите на вашиот прибор за пишување, и копчињата.Два, дише, од страна на џеб за чадор, шише за вода.Удобно : Две Поместена рамо ремени со обилен сунѓерот баласт, тоа е ергономски, помош олеснување на стресот од рамото.Должината на рамо ремени е прилагодлив, нуди СВЕТЛИНА-ТЕЖИНА Сметководствената вредност и на сила, засилување,континуирано и за деловни патувања, викенд getaways, шопинг, професионални канцелариска работа и други активности на отворено.Повеќенаменски Ранци : тоа е голем назад пакет за секојдневниот живот.Светло-тежина сметководствената вредност и совршен за факултет, работа, викенд оклопни, патуваат, пешачење, кампување, лов, пешачење, велосипедизам и други активности на отворено, итн.Answer : ___________________________ Note : Пакет се вклучени : 1 Надворешна Димензија : Надворешна Димензија : 11.5" x 8" x 16" / 29.2 cm x 20.3 cm x 40.6 cm (Вклопува до 15 Инчи лап-топ компјутери или помалку.) Издржлив Материјал : Полиестер, Кожа, Метал Патентите.Се должи на разликите помеѓу следи ја прикажува вистинската боја може да се разликува малку од сликата.Бидејќи на различни мерни методи, ве молиме овозможи мали разлики поради прирачник за мерење.Реквизитите во прикажани на сликите не е вклучена во пакетот купувате од нашата продавница.Ние секогаш го прават нашите најдобри за да обезбеди најдобра услуга и сигурни производи за секој клиент, ви Благодарам многу!Имаат добар ден!.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата