.

.

Мобилен Телефон Носителот, ONEVER Мрзливи Заградата Мобилни Носителот 360 Ротирачки & Прилагодливи Selfie се Качи на Маса Маса Кревет Велосипед & Автомобил (Сина)

Мобилен Телефон Носителот, ONEVER Мрзливи Заградата Мобилни Носителот 360 Ротирачки & Прилагодливи Selfie се Качи

DEN 143.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

★ 360 Степен Ротација : Флексибилни мулти-функција креативни мобилен телефон држачот поддржува вашиот уред и вертикално и хоризонтално. ★ Универзален Мобилен Телефон Мрзливи Заградата : Мамурлак вратот дизајн носи еден забавен начин да држете го телефонот, слободни вашата рака за да се види видеа додека седи или лежи. ★ Флексибилни & Преносни Gooseneck Носителот : Bendable рака за лесно да се прилагоди на соодветно растојание да го користите вашиот телефон. ★ Не се лизга : Со гумена подлога во внатрешноста на носителот да го заштитите вашиот уреди од секојдневните гребнатини и лизгачки. ★ Апликација : Компатибилен со телефони во 3.5-5.5" големина и менгеме ширина на опсег е 11.5-17.5 cm/4.5-6.9. Оваа ONEVER Универзална 360 Прилагодливи Мрзливи Заградата е вашиот најдобар избор за Биро Табела Кревет Велосипед & Автомобил !!!Спецификација на производот : Тип : Висат на Вратот Телефон Носителот Материјал : Алуминиум легура + Гума + ABS Применливи Уред : 3.5-5.5" Телефон Големина : Арм должина : околу. 60cm/23.6" Менгеме ширина : 11.5-17.5 cm/4.5-6.9" Нето Тежина : 0.24 kg/8.5 оз Пакет се Вклучени : 1*Десктоп Кревет Автомобил Мрзливи Заградата 1*Рака Гаранција : Ние нудиме 60 дена пари назад & 18-месечно грижете се-бесплатно гаранција!За било можно неисправни производи, ве молиме контактирајте со нас прво, ние ќе ви понуди замена или рефундирање на дека.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата