.

.

GLLP 1.2 L ' Рѓосувачки Челик Кампување Садови Виси Тенџере со Капак Отворено Садови Камп Кригла Супа Кафе Тенџере со Вода Литургија (Боја : A)

GLLP 1.2 L ' Рѓосувачки Челик Кампување Садови Виси Тенџере со Капак Отворено Садови Камп Кригла Супа Кафе Тенџере

DEN 1281.60

Залиха
Достапно за вашата нарачка

1.2-литарски виси тенџере да зоврие вода, кафе и чај за 1-2 луѓето кои се директно.Нерѓосувачки челик структура, без пластика, не-токсични, лесен за чистење.Обеси или да се закачи на еден стап над отворен пламен за готвење.Пренослив, погоден за оние кои патуваат низ планините за долго време или однесување екскурзии со пријатели.Широко се користи во семејството, отворено кампување, пикник.Description Stainless челик структура, без пластика, не-токсични и мазна, може да се вари, вода, кафе и чај или се вари директно на оган.Преносни тенџере за патување со пријателите, може да се користи за отворен готвење, кампување и пикник ~карактеристика : 1.2-литарски виси тенџере да зоврие вода, кафе и чај за 1-2 луѓето кои се директно.Нерѓосувачки челик структура, без пластика, не-токсични, лесен за чистење.Обеси или да се закачи на еден стап над отворен пламен за готвење.Пренослив, погоден за оние кои патуваат низ планините за долго време или однесување екскурзии со пријатели.Широко се користи во семејството, отворено кампување, пикник.спецификација : Материјал : не ' Рѓосувачки steel Capacity : 1.2 литри (пополнува)Големина : 12.5 * 12cm / 4.9 * 4.7 inches Weight : 365g/12.8 oz Package тежина : 419 g/0.9 lbpacking листа : 1 * кампување pot Only над пакет содржина, други производи кои не се опфатени.Осветленост и различни екранот може да предизвика бојата на објектот во сликата за да бидат малку различни од реалниот објект.На дозволената грешка при мерење е +/- 1-3cm.Ви благодариме за разбирањето!.

Кон својствата

Material:
Stainless steel
Capacity:
1.2 liters (filled up)
Size:
12.5 * 12cm / 4.9 * 4.7 inches
Weight:
365g/12.8oz
Package weight:
419 g/0.9 lb
packing list:
1 * camping pot :
Only the above package content, other products are not included. :
Light shooting and different display may cause the color of the item in the picture to be slightly different from the real item. The allowable measurement error is +/- 1-3cm. Thank you for your understanding! :

Најдобри предлози во категоријата