.

.

BAWAQAF Шофершајбната Снег ледената покривка,Повеќенаменски Автомобил Шофершајбната Маска,Анти Мраз Мраз Снег Заштита на Поклопецот,Прашина Доказ Памук Автомобил О?

BAWAQAF Шофершајбната Снег ледената покривка,Повеќенаменски Автомобил Шофершајбната Маска,Анти Мраз Мраз Снег Заштита

DEN 1459.20

Залиха
Достапно за вашата нарачка

❄[Високо-квалитетни материјали во сите временски услови заштита] : Изберете како Божиќ подарок за вашиот љубовник, семејство и пријатели.На шофершајбната снег поклопецот е направен од високо-квалитет на ткаенина, кои можат ефикасно да се заштити вашиот шофершајбната од снег/мраз/мраз.Зачувај вашето време да scrape на снег во зимски утро. ❄[Лесно да се инсталира] : Нема алатки, само неколку секунди да се стави на или полетување, автомобилот шофершајбната маска може да се здипли во мали димензии за носење и чување во торба, тоа не ќе биде во багажникот или задното седиште Зазема премногу место во. ❄[Универзална големина] : за 192 x 70 см (должина х ширина), шофершајбната снег покрие дизајн е погоден за повеќето автомобили, прозорецот покрие големина е доволно голем за да го покрие целиот шофершајбната, и автомобилот од снег маска може да им даде на вашиот автомобил најдобрата заштита. ❄[Удобен и практичен] : Овој шофершајбната снег ледената покривка штити вашиот шофершајбната и обезбедува јасна цел, покривање за да се спречи акумулација на мраз, снег или мраз на шофершајбната во зима, имајќи го да се излади во текот на летото, блокирање на прашина во пролет и есен се Држат настрана од паднатите лисја за да се обезбеди сите временски услови заштита. ❄[Клиентите Прво] : Ако имате било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт.Вашите прашања ќе бидат одговорени во рок од 24 часа.Ние гарантираме дека ќе не трошете пари за да купат нашите шофершајбната покрие снег.Не двоумете се да се добие една.Име на производ : шофершајбната снег мраз cover Material : памук и алуминиум film Color : silver Dimensions : за 192 x 70 см (должина х ширина)пакетот вклучува : 1 x автомобил шофершајбната cover One машина со повеќе функции, топлинска изолација, заштита од сонце, dustproof, и др.Автомобилот снег поклопецот е лесно да се инсталира и расклопување, заштеда на време и напор.На шофершајбната снег ледената покривка е направен од високо-квалитет памук и алуминиум филм, кој е издржлив.Тоа може да биде изопачено и здиплен во помали за лесен за складирање и за носење.Обезбедува зимскиот мраз заштита и помага да се задржи возило кул во summer Suitable за сите сезони, погоден за повеќето видови на автомобили.илустрираат : Тоа може да се намали на директна сончева светлина, што може да возраста на вашиот автомобил.Заштитете го вашиот автомобил од мраз во зима.Им помогне на вашето возило остане кул во лето.Погоден за автомобил предните и задните windshield Only над пакет содржина, други производи кои не се опфатени.Answer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика боја на објекти во слика да биде малку различен од вистинскиот објект.На дозволената грешка при мерење е +/- 1-3cm.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата