.

.

Gift2u Штала Вратата Мека Блиску Механизам Пролет Баферот на Амортизерите, Хардвер Комплет Надгради Дупка-Бесплатна Верзија Лизгачки Штала Вратата за 88-132 Фунти Норм?

Gift2u Штала Вратата Мека Блиску Механизам Пролет Баферот на Амортизерите, Хардвер Комплет Надгради Дупка-Бесплатна

DEN 599.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

ЛЕСЕН ЗА ИНСТАЛАЦИЈА : Ова штала вратата мека затворање е едноставен за инсталирање.Мекото затворање е поврзан со назад на патеката со кука и фиксна со вклучени хексадецимален клуч.Оваа мека блиску амортизерите е скриен зад железнички, тоа го забавува врати доведувајќи до мека запре во нивната конечна позиција.ПРИЈАТЕЛСКИ ДИЗАЈН : Една-начин на работење.Дупка-бесплатна верзија штала вратата хардвер затка со најновите дизајн на мека блиску, нема потреба да се вежба на песни.НАПРАВИ ВРАТАТА ТИВКО : штала вратата мека блиски им овозможува на вратата да се отвори и затвори тивко, а тоа е погоден за врата тежина 88-132 фунти.ПРИЈАТЕЛСКИ УСЛУГИ на КЛИЕНТИТЕ : Ако имате било какви прашања, ве молиме да се чувствуваат слободни да ги споделите со нас.Ние ќе ви помогнат да се реши проблемот во рок од 24 часа. * Лесно да се инсталира и не бара дупчење. * Одговара за врата тежина 83-132 фунти. * Направете вратата да се отвори и затвори тивко. * Намалување на влијанието на врата по крајот на патеката.

Кон својствата

Color:
Black
Material:
Stainless Steel + Plastic Size
PACKAGE LIST:
2* Soft Close Mechanism :
4* S-Shape Hooks :
2* Actuators :
6* Screws :
2* Hex Wrenchs :

Најдобри предлози во категоријата