.

.

Подводни 45m Водоотпорен Заштитен Подводни Домување Случај за Xiaomi Yi 2 4k Спортски Камера

Подводни 45m Водоотпорен Заштитен Подводни Домување Случај за Xiaomi Yi 2 4k Спортски Камера

DEN 1528.80

Залиха
Достапно за вашата нарачка

- Домување Случај е направена од акрилик материјал, лесни и издржливи. - Висока транспарентен материјал помогне да направите добри фотографии кога ќе се пукање. - Водоотпорен и висока јачина compressive за да не влијаат на вашиот фотографирањето ефект. - Подводни надолу до 45 метри, кој ќе може да се чувствуваат фантастичниот свет на подводни. - Само компатибилни за Xiaomi Yi 2, за Xiaomi Yi 4k спортски камера.Погоден за нуркање, сурфање, скијање, јахти или други активности на отворено.Кога ќе треба да се нурне и фотографирање, ова домување случај маска може да ви помогне многу.Со користење на овој водоотпорен домување случај капак кој може да се нурне во подводниот надолу до 45 метри за да правите фотографии и ќе се чувствувате фантастичниот свет на подводни.Тоа само компатибилни за Xiaomi Yi 2, за Xiaomi Yi 4k спортски камера, и погодна за нуркање, сурфање, скијање, јахти или други активности на отворено.Што чекаш?Само нека биде вашиот добар асистент.Надевам дека ќе уживате во вашиот снимање.Спецификации : Домување Случај Материјал : Висок Транспарентен Акрилна Боја : Црна, Бела (изборен)Пакет Тежина : околу. 87g Case Големина : прибл. 8 x 6.7 cm / 3.1" x 2.6" (L x W)Случај Дебелина : прибл. 2.9 cm / 1.1"Компатибилен За : За Xiaomi Yi 2, За Xiaomi Yi 4k Package се Вклучени : 1 x Подводни домување случај со base1 x долго screw Not вклучени камерата.Answer : ___________________________ Note : 1. Ве молиме овозможи 1-3мм грешка поради прирачник за мерење.Ви благодариме за вашето разбирање.2. Набљудувачите не се калибрира истата точка боја се прикажани во фотографии може да се покажуваат малку различен од вистинскиот објект.Ве молиме во вид преовладува.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата