.

.

Amphenol Sine/tuchel Кружни Конектори Receptacle 6 Позиција Кабел - C016 10D006 12 010

Amphenol Sine/tuchel Кружни Конектори Receptacle 6 Позиција Кабел - C016 10D006 12 010

DEN 204.00

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Цена За : Секоја Палета На Производи : Ecomate C016 Серија Кружни Конектори Школка Стил : Кабел Планината Receptacle Бр.за Контакти : 7 Contacts Кружни Контакт Тип : Crimp Socket - Контакти Не се добиени Спојка Стил : Навој Конектор Тело Материјал : Најлон 6.6 (Polyamide 6.6) Тело Конектор Тело Позлата : - Контакт Материјал : - Контактирајте со Позлата : - Ro HS Phthalates во Согласност : Да Се Советува.КРУЖНИ КОНЕКТОРИ RECEPTACLE 6 ПОЗИЦИЈА КАБЕЛ; Палета на производи : Ecomate C016 Серија; Кружни Конектори Школка Стил : Кабел Планината Receptacle; Бр.за Контакти : 7 Contacts; Кружни Контакт Тип : Crimp Socket - Контакти Не се добиени Ro HS Согласност : Да.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата