.

.

Kipp 06610-2A386X15 Пластични Прилагодлива Рачка со 5/16-18 Надворешен Навој,Ново Зафат Стил, Челични Компоненти, Инчен, 15 мм Завртка Должина, Големина 2, Сигнал Зелена Боја

Kipp 06610-2A386X15 Пластични Прилагодлива Рачка со 5/16-18 Надворешен Навој,Ново Зафат Стил, Челични Компоненти,

DEN 123.36

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Се справи со fiberglass засилен пластика со умре-фрлија цинк заби прстен.Челик делови одделение 5.8. Челик делови црна оксидира.За многу луѓе Ново Зафат Прилагодлива Рачка претставува клуч за сигурна и удобно грчевито држејќи се за.Ова се справи обезбедува ориентирани кон иднината и моќни решение за речиси секоја работа и стегање проблем.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата