.

.

Шофершајбната Поклопец И Лесен Автомобил Шофершајбната Снегот Како И Сликата Се Прикажува Полиестер Автомобил Прозорец Маска

Шофершајбната Поклопец И Лесен Автомобил Шофершајбната Снегот Како И Сликата Се Прикажува Полиестер Автомобил Прозорец

DEN 1848.00

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Со големи димензии, тоа одговара за најголемиот дел од автомобил windows, како што се CRVs спортски автомобили.Тоа е во лесен и количка за лесна и компактна складирање, па може да се стави во вашиот багажникот.Направени од високо густина полиестер, тоа е водоотпорен и пламен retardant.Тоа е лесно да се примени и го освои t пад или удар надвор.Овој автомобил прозорец поклопецот е наменета за заштита на пред шофершајбната од прашина силна сончева светлина и ветер, снег, мраз и вода, така што за да се донесе еден добар outlook за вашиот автомобил.Опис : Овој шофершајбната покритие е со висок квалитет за да се изгради заштита за вашето возило пред прозорецот.Тоа ќе го блокира текот на штетни ултравиолетови зраци сончева светлина и функционира како заштитник за да се намали мраз и снег штета.Карактеристики : Овој автомобил прозорец поклопецот е наменета за заштита на пред шофершајбната од прашина силна сончева светлина и ветер, снег, мраз и вода, така што за да се донесе еден добар outlook за вашиот автомобил.Направени од високо густина полиестер, тоа е водоотпорен и пламен retardant.Тоа е лесно да се примени и нема да падне или да се исфрли.Тоа е во лесен и количка за лесна и компактна складирање, па може да се стави во вашиот багажникот.Со големи димензии, тоа одговара за најголемиот дел од автомобил windows, како што се Автомобили CRVs спортски автомобили.Карактеристики : Материјал : Полиестер Боја : Црна/Сребрена Вкупната Големина : 208*120cm/81.9*47.2 во Други Големина : Како Слика се Прикажани Пакет Тежина : околу. 150g Пакет се Вклучени : 1 * Автомобил Шофершајбната Капак.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата