.

.

Fashyner Унисекс Ultralight Визија За Нега На Заштита Од Радијација Наочари Очила Рамно Огледало Eyewear Компјутерски Очила (Црна)

Fashyner Унисекс Ultralight Визија За Нега На Заштита Од Радијација Наочари Очила Рамно Огледало Eyewear Компјутерски

DEN 44.88

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Тип : Унисекс Сина Светлина Блокирање На Очила.Материјал : Смола Леќа+PC Рамка.Рамка Ширина : 13.8 cm/5.4 инчен Леќа Висина : 4.5 cm/1.7 инч.Леќа Ширина : 5.1 cm/2.0 инчен Мост со Ширина : 1.7 cm/0.6 инчен Храмот Должина : 14.6 cm/5.7 инчи.Функција : Анти сино светло/Radiation Protection/Анти-Рефлективен.Тип : Сина Светлина Блокирање Glasses Bridge Ширина : 1.7 cm/0.6 inch Lens Ширина : 5.1 cm/2.0 inch Glasses Боја : како на picture Frame Ширина : 13.8 cm/5.4 inch Temple Должина : 14.6 cm/5.7 inch Gender : Unisex Material : Смола Леќа+PC Frame Lens Висина : 4.5 cm/1.7 inch Function : Анти сино светло/Radiation Protection/Анти-Reflective100% Сосема Нов и Висок Квалитет!Пакет се Вклучени : 1*Анти-УВ Сини Зраци Glasses Note : 1.Таму е 2-3% разлика според упатство за мерење.Ве молиме проверете ја големината внимателно пред да го купи објектот.2.Ве молиме имајте предвид дека благо боја разлика треба да биде прифатлив се должи на светлина на екранот.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата