.

.

GUAngqi Преносни Торта Изолирани Торба Ладилник за Обновливи Намирници Изолирани Торба Торта Превозникот за Ручек,Беж

GUAngqi Преносни Торта Изолирани Торба Ладилник за Обновливи Намирници Изолирани Торба Торта Превозникот за Ручек,Беж

DEN 407.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Cushioned дизајн insulates и ги штити; се чува топли или студени температури до мулти часа.Одлично за apple pie, банана крем, испечено и quiche; држи ладно пити студ во текот на летото.Лесен и безбеден начин за транспорт на пити; zippered покрие овозможува за полесно пакување и отпакување.Направи да биде издржлив и обновливи со висока густина изолација; отпорни на топлина.Се донесе Тоа е Изолирана Пита Превозникот за безбедно транспортирање топло-ладно, и замрзнати пити и одржувањето на совршен температури.Опис : Item боја : Како на сликата shows Item Материјал : крпа Должина, ширина и висина се во врска 9.84*9.84*11.81 инч и грешка е за 0.39 инч.Пакетот вклучува : 1 Buc Функција : затворање на врвот е доволно широка за кога се отвори за да се овозможи лесен пристап до вашата храна Совршен за commuters и оние кои се секогаш во движење Совршена, како преземање торба, шопинг торба, намирници tote, училиште tote, ручек торба.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата