.

.

Uxcell a16032500ux0920 DC12V 75x75x30 mm Турбо Компресор Кулер за Ладење Вентилатор 2 Парче за PC Случај, 2.95 Ширина, 2.95 Должина

Uxcell a16032500ux0920 DC12V 75x75x30 mm Турбо Компресор Кулер за Ладење Вентилатор 2 Парче за PC Случај, 2.95

DEN 427.68

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Тип на производ - fan.Net тежина : 134 G; пакет содржина : - 2 x компресор вентилаторот за ладење.Произведено во кина.Пакет Димензии : 8.27" L x 5.91" W x 1.57" Ж. На тип на производ е Uxcell DC12 V 75x75x30mm Турбо Компресор Кулер за Ладење Вентилатор 2 парчиња за PC Случај, Направени во Кина.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата